השטיח המעופף טלפון הזמנות

 

אתר כוכבית שם העסק
www.flying.co.il *9977 השטיח המעופף

השטיח המעופף מידע כללי

"השטיח המעופף" הינה חברת תיירות, אשר נוסדה על ידי מר ירון מילר בשנת 1988. החברה פועלת בכמה מישורים: נופש בחו"ל, נופש בישראל, ומחלקת תיירות נכנסת. חברת "השטיח המעופף" נוסדה בשנת 1991, ומונה כ- 350 עובדים. המשרד הראשי ממוקם ברח' ההגנה 13 ראשון לציון. בנוסף, לחברה שני סניפים נוספים: בירושלים ובחיפה.

כיצד למצוא מבצעים זולים על כרטיסי טיסה ולחסוך כסף

כאשר מתכננים טיול, כרטיסי הטיסה מהווים אחד מהעלויות הגדולות ביותר בסידור. אנו כאן כדי לספק לכם כמה עצות וטכניקות כיצד למצוא מבצעים זולים על כרטיסי טיסה ולחסוך כסף.

חיפושים מתקדמים במחשב

אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא מבצעים זולים היא להשתמש במנועי חיפוש מתקדמים כמו גוגל. תוכלו להשתמש בשפות מתקדמות כדי לסנן את התוצאות לפי מחירים נמוכים יותר או תאריכים מסוימים.

עקוב אחרי מבצעים והצעות ברשתות החברתיות

רשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר הן מקום מצוין לעקוב אחרי מבצעים והצעות על כרטיסי טיסה. עקוב אחרי חשבונות של חברות תעופה ואתרי נופש יכול להביא לכם מבצעים מעניינים וחיסכון משמעותי.

רכישה במקום זול יותר

לעיתים תמצאו כי רכישת כרטיסי טיסה ישירות מאתר התעופה או מחברת התעופה יכולה להיות זולה יותר מרכישה דרך אתרי התיירות או סוכנויות נסיעות. כדאי לבדוק מחירים במקורות שונים כדי למצוא את המחיר הטוב ביותר.

חיפושים מותאמים אישית

השימוש במנועי חיפוש המאפשרים התאמה אישית כמו גוגל פלייס, כאשר מחוברים לחשבון גוגל, יכול להביא לכם מבצעים מותאמים אישית לפי ההיסטוריה וההעדפות שלכם.

סיכום

מציאת מבצעים זולים על כרטיסי טיסה יכולה לחסוך לכם כסף רב ולאפשר לכם להנות מטיולים יותר זולים ומרתקים יותר. באמצעות חיפושים מתקדמים, עקוב אחרי מבצעים ברשתות החברתיות ורכישה במקום המתאים, תוכלו למצוא את המבצעים הטובים ביותר ולחסוך כסף.

יש לשים לב כי אתר זה איננו השטיח המעופף אלא רק מציג את החיוג המקוצר


Scroll to Top