אל על טלפון שירות לקוחות- כוכבית

 

אתר כוכבית שם העסק
www.elal.co.il *2250 אל על שירות לקוחות

אל על מידע כללי

אלעל, חברת התעופה המובילה של ישראל, בעלת היסטוריה עשירה החל משנת 1948. החברה נוסדה על ידי ממשלת ישראל במטרה לספק תחבורה אווירית לעולים יהודים לישראל. כיום, מפעילה אלעל טיסות ליותר מ-60 יעדים ברחבי העולם, מה שהופך אותה לאחת מחברות התעופה המצליחות במזרח התיכון.

אלעל מציעה גם מגוון אפשרויות בידור בטיסה, לרבות סרטים, תוכניות טלוויזיה ומוזיקה, כדי לבדר את הנוסעים במהלך נסיעתם. בנוסף לשירותי הנוסעים, אלעל מפעילה גם חטיבת מטענים מצליחה. צי המטען של חברת התעופה מוביל סחורות ליעדים בכל רחבי העולם, כולל ארה"ב, אירופה ואסיה. חטיבת המטענים של אלעל ידועה ביעילות ובאמינות שלה, מה שהופך אותה לבחירה פופולרית בקרב עסקים המעוניינים להוביל סחורות בינלאומיות.

בשנים האחרונות אלעל נקטה צעדים למודרניזציה של הצי שלה ולשיפור ביצועיה הסביבתיים. חברת התעופה השקיעה במטוסים חדשים וחסכוניים בדלק ויישמה מספר יוזמות להפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלה. מאמצים אלו זיכו את אלעל בהכרה כאחת מחברות התעופה הידידותיות ביותר לסביבה בעולם. בעבר היתה אל על חברת תעופה לאומית בבעלות הממשלה אך בשנת 2003 הפכה לחברה פרטית. לאל על צי מטוסים המונה 45 מטוסי בואינג. חברת אל על מפעילה את מועדון הנוסע המתמיד בדומה למקובל בשוק התעופה העולמי.

 

יש לשים לב כי אתר זה איננו אל על אלא רק מציג את החיוג המקוצר


Scroll to Top