אל על טלפון שירות לקוחות- כוכבית

 

אתר כוכבית שם העסק
www.elal.co.il *2250 אל על שירות לקוחות

אל על מידע כללי

חברת התעופה אל על, היא דגלה של מדינת ישראל ואחת החברות הוותיקות והמוכרות בתחום התעופה. החברה הוקמה ב-1948 ומאז הפכה לסמל של התחבורה האווירית בישראל, מציעה קווים ישירים למגוון יעדים ברחבי העולם. אל על נחשבת לחברת תעופה בטוחה ביותר, עם מוניטין בינלאומי בתחום האבטחה. אחד הערכים המרכזיים של החברה הוא מתן שירות מעולה ללקוחותיה, המתבטא במגוון דרכי תקשורת ובתמיכה מקצועית.

שירות לקוחות אל על

שירות לקוחות באל על מושקע ומקיף, כאשר החברה מציעה מספר ערוצי תקשורת כדי להבטיח שכל לקוח יוכל לקבל מענה לשאלותיו ולבעיותיו בצורה הטובה ביותר. נציגי שירות הלקוחות עובדים תחת הכשרה מקצועית וקפדנית ומספקים שירות במספר שפות, כולל עברית, אנגלית, רוסית וצרפתית. התמיכה ניתנת באמצעות מוקדי טלפון, דוא"ל, צ'אט באינטרנט ופניות דרך רשתות חברתיות.

אל על מוקד טלפון

מוקד הטלפון של אל על הוא אחד הערוצים המרכזיים והיעילים לקבלת שירות. החברה מציעה מספרים טלפוניים בישראל ובעולם, אשר נועדו לספק מענה ללקוחות בכל נושא הקשור לטיסותיהם – החל מבירור פרטי טיסה, דרך בקשות מיוחדות ועד טיפול בתלונות. מוקדי הטלפון פועלים בשעות רחבות ומצוידים בטכנולוגיה מתקדמת לניהול שיחות ומעקב אחר פניות הלקוחות.

חדשנות ושיפור מתמיד

אל על ממשיכה להשקיע בחדשנות ובשיפור השירותים שהיא מציעה. זה כולל שיפורים טכנולוגיים באפליקציית הנייד ובאתר האינטרנט, המאפשרים ללקוחות לבצע פעולות שונות בקלות ובמהירות, כמו צ'ק-אין אונליין, רכישת טיסות ושדרוגים. החברה גם מציעה שירותים מותאמים אישית עבור לקוחות העסקיים ותוכניות נאמנות שמעניקות ערך מוסף לנוסעים התכופים.

ביטחון ובטיחות

בטיחות הנוסעים והטיסות תמיד נמצאת בראש מעייני החברה. אל על מובילה בתחומי האבטחה והבטיחות בזירה הבינלאומית ומפעילה תוכניות בטיחות קפדניות. החברה זכתה להכרה עולמית בזכות מערכות האבטחה המחמירות והמתקדמות שלה.

שאלות ותשובות נפוצות על אל על

  • מה אסור להעלות למטוס אל על?

פריטים אסורים:
כלים חדים כמו סכינים, מספריים או כל כלי פוטנציאלית אחרת לפגיעה.
ציוד ספורט היכול לשמש ככלי נשק.
חומרים דליקים, חומרים נפץ וחומרים כימיים.
פריטי הגנה עצמית כמו ספריי פלפל או טייזרים.

נוזלים, ג'לים ואירוסולים:
נוזלים חייבים להיות בקופסאות בנפח של 3.4 אונקיות (100 מיליליטר), להיות מכוסים בשקית נפרדת, שקופה וניתנת לסגירה חוזרת, וישנה הרשאה לשקית אחת לכל נוסע.

מכשירים אלקטרוניים:
בקרבת יד התקן למכשירים אלקטרוניים בדרך כלל, אך ייתכנו הגבלות על השימוש בהם בשלבים מסוימים של הטיסה.

  • כמה מקומות יש במטוס אל על?

מספר המקומות במטוס של אל על יכול להשתנות בהתאם לסוג המטוס ולגרסה שלו. לדוגמה, במטוסי בואינג 787 ישנם שני מעברים עם סידור של 3-3-3 בקבינה הכללית וסידור של 1-2-1 בקבינה העסקית. במטוסי בואינג 777, ייתכן שיהיה סידור של 3-4-3 בקבינה הכללית וסידור של 1-2-1 בקבינה העסקית.

בכל מקרה, ישנם מספר שורות בכל קבינה, ולכן מספר המקומות יכול להשתנות בין מטוסים שונים.

  • עד איזה גיל נחשב ילד בטיסה אל על?

בטיסות של אל על, ילדים נחשבים לילדים עד גיל 12. מעבר לגיל זה, נחשבים לנוער והם יכולים לשלם כמו מבוגרים על כרטיסי הטיסה ועל שירותים נוספים במהלך הטיסה.

יש לשים לב כי אתר זה איננו אל על אלא רק מציג את החיוג המקוצר