מי עדן טלפון שירות לקוחות

 

אתר כוכבית שם העסק
www.meyeden.co.il *2929 מי עדן

מי עדן מידע כללי

חברת מי עדן היא חברה ישראלית המתמחה בטכנולוגיות מים וטיהור מי נטולים כימיקלים וחומרים מזיקים לסביבה. החברה מספקת פתרונות לבעיות טיהור מים בתעשייה ובקהילה. חברת מי עדן עוסקת בפיתוח ויישום של מערכות טיהור מים ומערכות עיבוד מי שחזוריות. החברה מייצרת מגוון רחב של מוצרים לטיהור מים, כגון מערכות טיהור מים מתקדמות, מערכות סינון מים מתקדמות ומערכות דילול.

חברת מי עדן גם מספקת פתרונות למים מזוהמים בתעשייה, כגון מים תעשייתיים, מים מפעליים וזבלי תעשיות. בנוסף למוצרי הטיהור שהחברה מייצרת, היא מציעה פתרונות לבעיות שונות הקשורות לטיהור המים, כגון ניתוח תהליכי טיהור מים קיימים, תכנון ובנייה של מערכות טיהור מים וניהול מים חכם. החברה פועלת בשוק המים הישראלי ובכמה מדינות ברחבי העולם, ומספקת שירותי ייעוץ ותמיכה ללקוחותיה.

חברת מי עדן מפעילה מפעל קווי ייצור חדישים העושים שימוש בטכנולוגיות החכמות והיעילות ביותר בתחום, והכל – תוך שימת דגש משמעותי לנושא האחריות הסביבתית, בקרת איכות ועמידה בתקני ייצור. תהליך יצירת מים מינרליים מתחיל במי גשמים אשר מחלחלים במשך שנים דרך סלעי הבזלת בדרום רמת הגולן, המים סופחים אליהם את המינרלים הייחודיים ומעניק להם את טעמם.

בשנת 1980 משה המאירי ז"ל , ביולוג אשר חקר את הקשר בין מים לגוף האדם, גילה את מקור מי מעיין הסלוקיה שבדרום רמת הגולן. לאחר שנערכו בדיקות מקיפות הבודקות את איכות המים, קיבלה מי עדן אישור מהמדינה לשווק את מי המעיין לכלל האוכלוסיה.

"עדן 1" הוא שמו של מאגר מים השוכן כ-300 מטר מתחת לפני הקרקע. בתהליך איטי המתחיל בטפטוף, מי הגשמים המחלחלים בקרקע דרך רובד סלעי הבזלת המאפיין את רמת הגולן, סופחים את ההרכב המינרלי הייחודי למי עדן. העושר שהטבע מציע, לצד טכניקת הקידוח העמוק בה אנו משתמשים, מעניקים למים המינרליים הטבעיים שלנו הרכב מינרלי יציב, צלילות וטעם נפלא.
המים ב"מי עדן 1" נאגרים בבטן האדמה, בין שכבות הסלע השונות, ואינם נמצאים במגע עם פני הקרקע. בזכות עומקו של המאגר, המים המינרליים מוגנים מזיהומים הנובעים מפעילות בעלי חיים וזיהומים אקראיים הנמצאים על פני הקרקע. הפקתם נעשית באמצעות קידוח ייעודי, העומד בתקני איכות גבוהים ומחמירים במיוחד. בנוסף, "מי עדן 1" ממוקם בסביבה טבעית המרוחקת מכל יישוב או איזור תעשייתי, מה שתורם להגנה על המים ושמירה על איכותם ונקיונם.
מאגר המים עדן1 נבדק בקפדנות רבה ונבחר להיות מקור המים הטבעיים של מי עדן רק לאחר שנמצא כי הינו עומד בוודאות בתקנים המחמירים ביותר.

מוצרי השירות של מי עדן

ברי המים של מי עדן
– מיני בר מים – EDEN DIGITAL
– בר מים קלאסי – EDEN CLASSIC
– בר מים מעוצב – EDEN STORM
– בר מים אלגנטי – EDEN SLIM

מכונות הקפה – מי עדן
– מכונת קפה לוואצה – LAVAZZA LB1200
– מכונת קפה פיליפס – PHILIPS OMNIA EP2230
– מכונת קפה לוואצה – LAVAZZA LB300
– מקציף אמיליו

מידע נוסף ניתן להשיג בטלפון שירות הלקוחות של מי עדן 2929*

 

יש לשים לב כי אתר זה איננו מי עדן אלא רק מציג את החיוג המקוצר