קרטינה TV טלפון שירות לקוחות

 

אתר כוכבית שם העסק
www.kartinatv.co.il *9505 קרטינה TV

קרטינה TV מידע כללי

KARTINA.TV היא ספקית שירותי הווידאו הגדולה ביותר לצופי טלוויזיה דוברי רוסית בחו"ל. באפליקציה יש אפשרות צפייה באלפי סרטים, קריקטורות, סדרות טלוויזיה, מאות ערוצי טלוויזיה והאזנה למוזיקה שלך בכל רחבי העולם.

KARTINA.TV היא פלטפורמה לצפייה בתוכן טלוויזיוני רוסי בכל העולם. השירות הושם על ידי חברת Kartina Digital GmbH בשנת 2007 והתחיל להתפשט ברחבי אירופה ובמדינות עם קהילות רוסיות גדולות. כיום, KARTINA.TV היא השירות הגדול ביותר של טלוויזיה רוסית בחו"ל ומספק גישה למעל 150 ערוצים ברוסיה וברחבי העולם. השירות מספק גישה לכל הערוצים הפופולריים ביותר ברוסיה, כגון "Первый канал", "Россия 1", "НТВ", "ТНТ", "СТС" ועוד.

המגוון של הערוצים כולל ערוצי סרטים, תכניות ילדים, תכניות בידור ותכניות חדשות. בנוסף, השירות מספק גם גישה לתכניות שטרם הוצגו בטלוויזיה, סדרות רוסיות ותוכניות מקוריות. השירות זמין לצפייה בטלוויזיה דיגיטלית, טלפונים חכמים, טאבלטים, מחשבים ומכשירי סטרימינג. הצפייה בתוכן עם KARTINA.TV מאפשרת לצפות בתוכן טלוויזיוני ברוסית בכל העולם, ללא הגבלות גיאוגרפיות וללא צורך במתן פרטי אשראי מקומיים.

כדי להשתמש בשירות, יש צורך לרכוש מנוי לפלטפורמה ולהתקין את היישום של KARTINA.TV על המכשיר שיש לכם. כמו כן, חברת השירות מספקת מגוון של מכשירי סטרימינג משלהם, המיועדים לשימוש עם השירות. למשל, הם מציעים את מכשיר ה-Premium V, המספק איכות תמונה וצליל ברמה הגבוהה ביותר. KARTINA.TV מציעה מגוון של מנויים ואפשרויות תשלום שונות. למשל, ניתן לרכוש מנוי חודשי, רבעוני או שנתי. כמו כן, ניתן לרכוש חבילות של תוכן מסוים באופן נפרד, כגון סדרות וסרטים.

כל המנויים מספקים גישה לכל הערוצים והתכנים הזמינים בפלטפורמה, כך שתוכלו לצפות בכל מה שתרצו. בנוסף, KARTINA.TV מספקת גם אפליקציות למכשירי iOS ו-Android כדי לאפשר לצופים לצפות בתוכן בקלות ובנוחות מכל מקום ובכל זמן. האפליקציות מאפשרות לצפות בתוכן על גבי טלפונים חכמים וטאבלטים, ומציעות תכונות כמו צפייה בזמן אמת, חיפוש לפי כותרת ותוכן.

יש לשים לב כי אתר זה איננו קרטינה טי וי אלא רק מציג את החיוג המקוצר


Scroll to Top