קרטינה TV טלפון שירות לקוחות

 

אתר כוכבית שם העסק
www.kartinatv.co.il *9505 קרטינה TV

קרטינה TV מידע כללי

Kartina TV היא חברת שידור טלוויזיה המתמחה בהצעת שירותי תוכן טלוויזיוני רוסי בחו"ל. החברה, שנוסדה בשנת 2008, מספקת שירותי IPTV, שמאפשרים לצופים מחוץ לרוסיה לצפות בתוכניות טלוויזיה רוסיות, סרטים, סדרות ותוכניות ילדים באיכות גבוהה ובשפה המקורית. Kartina TV זכתה לפופולריות רבה בקרב הקהילה הרוסית בעולם המערבי, בזכות יכולתה להביא חלקיק של התרבות הרוסית אל תוך בתיהם של המהגרים.

טכנולוגיה ושידורים

Kartina TV משתמשת בטכנולוגיית IPTV, שמאפשרת שידור טלוויזיה דרך האינטרנט באיכות גבוהה. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של ערוצים, כולל ערוצים פופולריים כמו Channel One Russia, Russia Today ועוד רבים אחרים. זמינות השירות גלובלית, והוא ניתן לצפייה במגוון מכשירים כגון טלוויזיות חכמות, מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים. השירות מספק גישה לכל הערוצים הפופולריים ביותר ברוסיה, כגון "Первый канал", "Россия 1", "НТВ", "ТНТ", "СТС" ועוד.

שירות לקוחות של Kartina TV

אחד מהמרכיבים החשובים בהצלחת Kartina TV הוא שירות הלקוחות המוקדש והמקצועי שלה. החברה מספקת שירות במספר שפות, כולל רוסית, אנגלית וגרמנית, כדי להבטיח שכל לקוח יכול לקבל מענה בשפת אמו. שירות הלקוחות זמין דרך מספר ערוצים: טלפון, דוא"ל וצ'אט חי באתר האינטרנט של החברה. הצוות מיומן להתמודד עם מגוון רחב של פניות, החל מבעיות טכניות ועד לעזרה בבחירת חבילות התוכן המתאימות ביותר לצופה.

התאמה לצופה המודרני

הביקוש הרב לתוכן טלוויזיוני רוסי מחוץ לגבולות רוסיה הוביל את Kartina TV להציע מגוון שירותים המותאמים לצופה המודרני. חבילות השירות כוללות גישה ל-VOD (שירות וידאו על דרישה), שמאפשר לצפות בסרטים ובסדרות לפי בחירה ובכל זמן שהצופה מעוניין. כמו כן, Kartina TV מציעה אופציה להקלטות אוטומטיות של תוכניות, כך שניתן לצפות בהן אחר כך, גם אם הצופה לא היה זמין בזמן השידור המקורי.

התחייבות לאיכות וחדשנות

Kartina TV מחויבת לקדם חדשנות טכנולוגית בכל פעילותה. החברה ממשיכה להשקיע בטכנולוגיות חדשות לשיפור חוויית הצפייה, ולהבטיח את איכות השידור. המוצרים והשירותים של Kartina TV עומדים בקנה מידה גבוה של בקרת איכות, והחברה דואגת לעדכן ולשדרג את השירותים שלה על בסיס קבוע כדי לעמוד בצרכים של קהל הלקוחות הגלובלי והדינמי שלה.

בסיכום, Kartina TV מציעה פתרון טלוויזיוני איכותי וגמיש לקהילה הרוסית ברחבי העולם, תוך שימת דגש על שירות לקוחות מקצועי וחווית צפייה מעולה. החברה ממשיכה להוביל את שוק התוכן הרוסי בחו"ל עם מגוון רחב של ערוצים ושירותים שמתאימים לצרכים השונים של הצופים.

יש לשים לב כי אתר זה איננו קרטינה טי וי אלא רק מציג את החיוג המקוצר