קופת חולים כללית מספר טלפון

 

אתר כוכבית שם העסק
www.clalit.co.il *2700 קופת חולים כללית

קופת חולים כללית מידע כללי

מוקד שירות הלקוחות של כללית עומד לרשותכם 7 ימים בשבוע. המוקד מציע מגוון שירותים רחב, והכול בחיוג אחד – 2700*
דקופת חולים כללית הינה קופת שירותי הבריאו הגדולה בישראל, לכללית ישמערך של חברות משנה בתחומי בריאות המשנה כגון: כללית סמייל, כללית מושלם, כללית אסתטיקה, כללית בתי חולים, כללית רפואה משלימה, כללית ח"ל וכללית הנדסה רפואית.
באתר קופת החולים כללית ניתן לבצע פעולות רבות אונליין כגון: זימון או ביטול תורים, בקשות מהרופא, רפואה מרחוק ומידע על התיק הרפואי האישי.

שירותי הבריאות של קופת חולים כללית הם שירותים בריאותיים בסיסיים המיועדים לכלל האוכלוסייה. הם כוללים מגוון רחב של שירותים רפואיים, תרופות וטיפולים רפואיים שונים. המטרה העיקרית של קופת חולים כללית היא לספק שירותי בריאות יסודיים למבוטחים שלה במחיר נוח וסביר.

שירותי הבריאות של קופת חולים כללית כוללים בדיקות רפואיות, טיפולי מחלה, כניסה לבית חולים, טיפולים רפואיים ופרמצבטיים, טיפולי שיניים, תרופות מחוץ לבית החולים ועוד. השירותים הכלולים בקופת חולים כללית עשויים להיות שונים ממדינה למדינה ומאזור לאזור, אך בצדק הם מכסים את השירותים הבסיסיים של המערכת הבריאותית כגון תרופות, בדיקות רפואיות וטיפולים רפואיים.

לצורך קבלת שירותי הבריאות של קופת חולים כללית, על המבוטח לשלם תשלום של סכום מסוים עבור השירותים הרפואיים שהוא מקבל. התשלום עשוי להיות בצורת תשלום קבוע כל חודש או תשלום במקור פעם בשנה. תנאי התשלום תשלום והתנאים לקבלת השירותים עשויים להשתנות בהתאם למדינה, לקופת החולים ולתוכנית הבריאות הספציפית שבחר המבוטח.

כמו כן, קיימות תוכניות בריאות שונות בקופות החולים כללית, כך שמובטחים יכולים לבחור את התוכנית המתאימה ביותר לצרכיהם. בנוסף, קופות חולים כללית יכולות להציע גם שירותי בריאות מתקדמים יותר כמו חטיבות אונקולוגיות, טיפולי שיניים מתקדמים, טיפולי פיזיותרפיה וכדומה, אך בדרך כלל יש לשלם תשלום נוסף עבור שירותים אלו. בסופו של דבר, שירותי הבריאות של קופת חולים כללית הם חשובים ומספקים את השירותים הבסיסיים של המערכת הבריאותית. קיימים מגוון תוכניות ואפשרויות למובטחים, והשימוש בקופת חולים כללית יכול לסייע לאזרחים לקבל טיפול רפואי באופן נוח וזמין, ובמחיר סביר ונוח לכל כיס.

 

יש לשים לב כי אתר זה איננו קופת חולים כללית אלא רק מציג את החיוג המקוצר