ארקיע טלפון מרכז הזמנות – כוכבית

 

אתר כוכבית שם העסק
www.arkia.co.il *5758 ארקיע

ארקיע טלפון מרכז הזמנות

ארקיע הינה חברת תעופה ישראלית ובשמה המלא: ארקיע קווי תעופה ישראליים בע"מ. ארקיע מפעילה טיסות פנים-ארציות ובינלאומיות. היא חברת התעופה הישראלית עם פעילות בינלאומית השלישית בגודלה אחרי אל על וישראייר. מרכזה בתל אביב. החברה בבעלות חברת ג'ורדאש ישראל של האחים נקש ועובדי החברה.

חברת התעופה ארקיע – מידע כללי

חברת התעופה "ארקיע" היא חברת תעופה ישראלית, שהוקמה בשנת 2006 ומבצעת טיסות עם מטוסים בגודל ממוצע וקטן ליעדים באירופה ובמזרח התיכון.
המטרה העיקרית של "ארקיע" היא לספק ללקוחותיה את השילוב האופטימלי של טיסות במחיר נמוך יחסית, עם שירות גבוה ונוחות על המטוס. החברה מתמחה בטיסות חגים וטיסות נופש זולות ליעדים פופולריים באירופה כמו ספרד, יוון, איטליה, צרפת, פורטוגל, גרמניה ועוד.
"ארקיע" מפעילה פרק שעות וטיסות קבועות למגוון יעדים, ומציעה גם מגוון שירותים נוספים כמו מזון ומשקאות במטוס, תפריטים מותאמים לצרכי תזונה מיוחדים, שירותי משלוח ובקשות מיוחדות כגון מושב יוצא דופן או תא מטען נוסף.

במאי 2020 חברת התעופה הודיעה על השעייה זמנית של כל הטיסות בגלל מגבלות התנועה והשלכות המגפה הקשות על התעופה. בנוסף, באותו השנה חברת התעופה נתקלה בבעיות כספיות וכן בבעיות עם רגולציות . באפריל 2021, "ארקיע" הודיעה כי הצליחה להסדיר את בעיות הכספיות וצפויה לחזור לתפקידים מלאים בימים הקרובים. עם זאת, החברה עדיין נמצאת במצב רגיש ונאלצת להתמודד עם השפעת המגפה על התעופה ועל הנוסעים. במאי 2021, חברת התעופה הודיעה כי היא תוסיף מטוס נוסף לצוות הטיסה שלה ותפעיל יותר טיסות באירופה כדי לספק יותר אפשרויות לנוסעים ולהתאים לצרכי השוק. בנוסף לכך, "ארקיע" מתמחה גם בהפעלת טיסות פרטיות, ומציעה שירותים נוספים כמו מזון ומשקאות מותאמים, שירות נהיגה לונהג, שירותי VIP וטיסות חתונה וטיולי גולף.

בסוף היום, "ארקיע" היא חברת תעופה ישראלית יציבה ומתמחה בספק טיסות זולות ליעדים פופולריים באירופה. במטרה להתאים לצרכי השוק, החברה משתדלת להפעיל טיסות נוספות ולשפר את השירותים שלה, וגם להתמודד עם אתגרי המגפה והעולם הכלכלי הקשה.

 

יש לשים לב כי אתר זה איננו ארקיע אלא רק מציג את החיוג המקוצר


1 thought on “ארקיע טלפון מרכז הזמנות – כוכבית”

  1. Pingback: חמת גדר טלפון - כוכבית - מאגר הכוכביות של ישראל

Comments are closed.