בנק הפועלים מוקד שירות

 

 

אתר כוכבית שם העסק
www.bankhapoalim.co.il *2407 בנק הפועלים – פועלים בטלפון
www.bankhapoalim.co.il *2409  בנק הפועלים – תמיכה טכנית ודיגיטלית

 בנק הפועלים מידע כללי

בנק הפועלים הינו בנק המסחר הגדול ביותר בישראל (נכון לנתוני הדוחותשל 2020), מעסיק כ-8,800 עובדים. הבנק נוסד בשנת 1921 על ידי ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית, והיה בשליטת ההסתדרות עד שנת 1983 עת הולאם עקב משבר מניות הבנקים. בשנת 1997 נמכר גרעין השליטה בבנק לקבוצת אריסון-דנקנר בראשות תד אריסון. בעלת השליטה הנוכחית בבנק היא חברת אריסון החזקות שבשליטת שרי אריסון.

הבנק מתמחה בספק שירותי בנקאות לקהילה היהודית בישראל ובחו"ל. הבנק מציע מגוון רחב של מוצרים ושירותים, כגון חשבונות עסקיים ואישיים, משכנתאות, חסכונות, כרטיסי אשראי, השקעות וקופות גמל. בנק הפועלים הוקם בשנת 1921, והיה הבנק הראשון שהוקם על ידי הציונות העולמית. הבנק החל את פעילותו ככלי מנהלי וכפיקוח על החשבונות של יהודי א"י, וכיום הוא מציע שירותי בנקאות ללקוחות בישראל ובעולם.

בנק הפועלים מציע שירותי בנקאות באינטרנט ובאמצעות האפליקציה של הבנק לטלפונים חכמים, ומספק ללקוחותיו גם אפשרות לבצע פעולות בנקאיות באמצעות טכנולוגיות חדשניות כגון טכנולוגיית זיהוי פנים וטכנולוגיות של תשלומים דיגיטליים. בנק הפועלים מפעיל מערכת של מספר סניפים נרחב ברחבי הארץ, ומאפשר ללקוחותיו לגשת לכל השירותים הבנקאיים שלו באופן קל ונוח. בנק הפועלים מתמחה גם בשירותי בנקאות לתעשייה ולעסקים, ומציע חבילת שירותים מתקדמים למגוון רחב של לקוחות עסקיים.

 

יש לשים לב כי אתר זה איננו בנק הפועלים אלא רק מציג את החיוג המקוצר