מפעל הפיס טלפון בירור זכיה

 

אתר כוכבית שם העסק
www.pais.co.il *9695 מפעל הפיס

 מפעל הפיס מידע כללי

מהות קיומו של מפעל הפיס הוא גיוס כספים מהציבור באמצעות הגרלות ומשחקי מזל למען הגשמת מטרות ציבוריות ושיפור איכות חיי הקהילה בישראל בתחומי חינוך, בריאות, ספורט קהילתי, אמנות ואיכות סביבה.

ייעוד מפעל הפיס הינו: קידום ופיתוח החברה והקהילה בישראל, בדגש על פריפריה חברתית וגיאוגרפית, מימוש מטרות ציבוריות המותאמות לצרכים המתפתחים של החברה בישראל, גיוס כסף לתועלת הציבור באמצעות עריכת הגרלות ומשחקי מזל.
הגרלות נפוצות: לוטו, דאבל לוטו, צ'אנס וכרטיסי גירוד

מפעל הפיס, המוסד הרשמי להימורים בישראל, הוקם בשנת 1951 ומאז פעל לתרום לפרויקטים רבים בתחומים של חינוך, בריאות ותרבות. כחלק מהשירותים שהוא מציע, מפעל הפיס נותן ללקוחות את האפשרות לבצע הימורים באמצעות משחקי לוטו, צ'אנס ופיס 777, וכן הוא מציע שירותי בירור זכייה ומידע כללי דרך מוקדי טלפון מיוחדים.

שירותי מפעל הפיס

מפעל הפיס מציע מגוון רחב של משחקי הימורים, וההכנסות מהם מועברות לתמיכה בפרויקטים ציבוריים וחברתיים. הכספים מושקעים בבתי ספר, במוסדות תרבות, בשיפור תשתיות ובתוכניות רווחה שונות אשר מטרתן לשפר את איכות החיים בישראל.

מוקד הטלפון של מפעל הפיס

למפעל הפיס קו טלפון מרכזי שנועד לענות על שאלות ולספק שירות ללקוחות. דרך מוקד זה ניתן לברר פרטים על תוצאות הגרלות, לבצע בירור זכייה ולקבל מידע כללי על השירותים וההגרלות שמפעל הפיס מציע. נציגי השירות עומדים לרשות הקהל ומספקים מענה מקצועי ואדיב, מה שמקל על התהליך ומבטיח שירות לקוחות איכותי.

טלפון בירור זכיה של מפעל הפיס

לבדיקת זכייה, מפעל הפיס מפעיל קו טלפוני מיוחד שמאפשר לזוכים לברר אם וכמה הם זכו. זהו שירות חשוב מאוד לשחקנים, כאשר באמצעותו ניתן לוודא זכיות באופן מיידי ובטוח. המערכת מעודכנת באופן תדיר עם תוצאות ההגרלות השונות, והיא מספקת מענה גם לשאלות נוספות שיכולות לעלות בעת בדיקת זכייה.

תמיכה טכנולוגית וחדשנות

בשנים האחרונות, מפעל הפיס השקיע בחידושים טכנולוגיים שמטרתם לשפר את חווית המשתמש ולהקל על תהליך ההימור ובדיקת הזכייה. האתר האינטרנט והאפליקציה של מפעל הפיס מאפשרים ביצוע הימורים אונליין, צפייה בתוצאות ובירור זכיות בצורה מיידית ונוחה, מה שמשפר את השירות ומקנה נגישות גבוהה יותר ללקוחות.

בסיכום, מפעל הפיס ממשיך להוות גורם מרכזי בתחום ההימורים בישראל, תוך שהוא מציע שירות לקוחות מקצועי וזמין, ומוביל חדשנות בתחום. שירותי הטלפון והטכנולוגיה החדשה של החברה מאפשרים ללקוחות ליהנות מחוויה נוחה ומהירה, בכל עת ומכל מקום.

 

יש לשים לב כי אתר זה איננו מפעל הפיס אלא רק מציג את החיוג המקוצר