כוכביות חברת פרטנר

 

אתר כוכבית שם העסק
www.partner.co.il *5474 פרטנר שירות לקוחות
www.partner.co.il *111 פרטנר ביג טוק
www.partner.co.il *333 פרטנר בינלאומי
www.partner.co.il *555 פרטנר עסקי
www.partner.co.il *2114 פרטנר פיננסים
www.partner.co.il *2300 פרטנר מכירות

פרטנר תקשורת מידע כללי

חברת פרטנר לשעבר אורנג' מפעילה מוקדי שירות טלפוניים הנגישים גם בכוכביות לחיוג מקוצר (שיחת חינם ממכשיר הסלולר) לדוגמא באם תרצו להגיע בחיוג מקוצר לתוכניות ו/או חשבון פרטנר תוכלו לחייג כוכבית 5474. כמעט ולכל מוקד שירות לקוחות של פרטנר יש גם חיוג מקוצר כגון : פרטנר ביג טוק, פרטנר בינלאומי וכו

חברת פרטנר תקשורת היא חברה ישראלית שמתמחה בתחום התקשורת והטכנולוגיות המתקדמות. החברה נוסדה בשנת 1999 והתחילה במכירת שירותי תקשורת לקהל העסקי והמקצועי. מאז, החברה התרחבה והפכה לספק שירותי תקשורת מקיף ומתקדם לקהל הצרכנים והעסקי. החברה מציעה מגוון רחב של שירותי תקשורת, כגון שיחות סלולריות, גלישה באינטרנט, שירותי טלוויזיה ושירותי תקשורת לעסקים.

החברה נחשבת לחברת טכנולוגיה מתקדמת ומציעה מגוון רחב של מוצרים ושירותים חדשניים כמו טלפונים חכמים, טאבלטים, שירותי ענן ועוד. פרטנר תקשורת היא חברה מובילה בתחום התקשורת בישראל ומתחרה ישירה של חברות תקשורת אחרות בישראל כמו סלקום והוט. החברה מציעה שירותים למעלה מ-3 מיליון לקוחות בישראל ומחויבת לספק שירותי תקשורת ברמה גבוהה ובמחירים תחרותיים.

כיום, פרטנר תקשורת מציעה מגוון רחב של מוצרים ושירותים טכנולוגיים חדשניים, כגון:
שירותי סלולר: חברת פרטנר תקשורת מציעה שירותי סלולרי חדשניים בטכנולוגיית ה-5G, כמו גם סלולרי רגיל בטכנולוגיות ה-3G וה-4G.
החברה מציעה גם מגוון רחב של תוכניות חבילתיות לסלולר ושירותי סמארטפון כולל מגוון נתונים ודקות שיחה.
שירותי גלישה באינטרנט: חברת פרטנר תקשורת מציעה שירותי אינטרנט קווי ואלחוטי עם מהירות גבוהה ומגוון חבילות נתונים לבית ולעסקים.
שירותי טלוויזיה: חברת פרטנר תקשורת מציעה שירותי טלוויזיה דיגיטליים עם מגוון רחב של ערוצים ושירותי וידאו בדרך של סטרימינג.
שירותי עסקים: פרטנר תקשורת מציעה שירותי תקשורת לעסקים, כולל חבילות שיחות סלולריות, אינטרנט וטכנולוגיות ענן.

יש לשים לב כי אתר זה איננו פרטנר תקשורת אלא רק מציג את החיוג המקוצר