הוט מובייל טלפון שירות לקוחות

 

אתר כוכבית שם העסק
www.hotmobile.co.il *053 הוט מובייל

הוט מובייל מידע כללי

הוט מובייל הוקמה בשנת 1994 כחברת "מירס". היום הוט מובייל היא חברה בקבוצת HOT ומציע שירותי סלולר ומכשירים. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מרכזי שירות בפריסה ארצית.
Hot Mobile מפעילה רשת סלולרית בשיתוף חברת פרטנר. לחברה ישנו גם מותג חו"ל הנקרא "HOT 017" והקידומת הבינלאומית 017.

הוט מובייל" היא חברת סלולר ישראלית שמתמחה בספקות שירותי תקשורת סלולרית לצרכנים ועסקים. החברה הוקמה בשנת 2012 והיא פעילה תחת הרשת המובילה בשם "3" בישראל. בשנת 2018, חברת הוט מובייל רכשה את חברת "פרטנר קומיוניקציות", והשתלבה כך גם עם מבנה הצרכנים של החברה הקודמת. הוט מובייל היא חברה ישראלית יחסית צעירה ומבוססת על מודל עסקי זול יחסית ופשוט. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של חבילות סלולריות וכן חבילות עסקיות, במחירים זולים יחסית למתחרותיה.

החברה מציעה גם שירותי אינטרנט נייד וסטרימינג, ומשיקה באופן קבוע חבילות חדשות וייחודיות בהתאם לצרכי השוק. למרות שהחברה התמקדה בשוק המחירים הנמוכים, היא מציעה גם תכניות חכמות למשתמשים רציניים יותר, כגון חבילות עם מגבלת נתונים גבוהה וגם שירותי רועי גלישה בחו"ל. בכל המקרים, החברה מתחרה עם ספקי שירותי סלולר רבים יותר בישראל, וכן עם ספקי שירותי סלולר בינלאומיים שפועלים בישראל, כמו "פלאפון", "סלקום" ו-"פרטנר".

החברה מציעה שירותי טלוויזיה באינטרנט ושירותי גלישה באינטרנט נייד במהירויות גבוהות. בשנת 2020, חברת הוט מובייל הצטרפה לתוכנית הפרטנרים של גוגל לפיתוח רשת 5G באיזור המזרח התיכון וצפון אפריקה. החברה תסייע לגוגל בפיתוח הרשת החדשה ותפעיל את רשת ה-5G שלה באופן מקביל לרשתות הקיימות. בנוסף, חברת הוט מובייל השיקה אפליקציה חדשה בשם "זון הוט" שמציעה ללקוחותיה מגוון רחב של הטבות, פעילויות ומבצעים בזמן אמת. בסיכום, חברת הוט מובייל היא ספק שירותי סלולר ישראלי צעיר ומבוסס על מודל עסקי זול יחסית ופשוט. החברה מתמקדת במחירים זולים יחסית למתחרותיה ומציעה מגוון רחב של חבילות סלולריות לצרכנים.

 

יש לשים לב כי אתר זה איננו הוט מובייל אלא רק מציג את החיוג המקוצר


Scroll to Top