שרפ פלוס טלפון

 

אתר כוכבית שם העסק
www.sharapplus.co.il *8440 שר"פ פלוס

שר"פ פלוס מידע כללי

שר”פ פלוס הינה רשת רפואית בישראל אשר מספקת מרפאות מומחים. מתמחה בהענקת שירותים רפואיים ברמה הגבוהה. לרשת יש רופאים מומחים המעניקים ייעוץ מומחה למטופלים פרטיים או בעלי ביטוח רפואי.

השירותים שמספקת שר"פ פלוס

מרפאות כאב

מרפאות הכאב של שר"פ פלוס מציעות מגוון שיטות חדשניות ויעילות לטיפול בכאבים ובבעיות אורטופדיות. לאחר פגישת אבחון ותשאול רפואי, מתאימים תוכנית טיפול אישית עבור הלקוח. טכניקות הטיפול בשילוב מכשור טכנולוגי מתקדם זכו לתמיכה רחבה בקרב אורתופדים ופורסמו בתוכנית של פרופ' קרסו וד"ר אוז.

מרפאות הכאב מציעות קשת רחבה של טכניקות טיפוליות המוכחות ביעילותן ומחליפות במרבית המקרים שימוש בתרופות ובניתוחים. טיפולים כגון: טיפול בכאבי דורבן, פריצת דיסק, שחיקת סחוס, ניתוח מפרקים, החלפת ברך ועוד.

מרפאות פצעים קשיי ריפוי

אנשים הסובלים מפצעים קשיי ריפוי לעיתים קרובות מתמקדים בחיפוש אחר פתרונות רפואיים שיכולים להקל על הסבל שלהם. לצערם, לא תמיד מוצאים מענה טוב  ואינם יודעים אילו טיפולים יכולים להוביל לתוצאות אפקטיביות. מרפאת הפצעים של שר"פ+, המביאה עמה את הידע והניסיון הרב ביותר בתחום, מציעה לקהל המטופלים קשת רחבה של טיפולים חדשניים המשתמשים במכשירים טכנולוגיים פורצי דרך.

כל אדם הסובל מפצעים קשיי ריפוי עובר תהליך אבחון מדויק בידי רופא בכיר, ובהתאם לתוצאות האבחון מתקבלת תוכנית טיפולים מותאמת אישית. הטיפולים המוצעים במרפאה הוכחו כיעילים במיוחד והביאו להקלה ולשיפור משמעותי במצב הבריאותי של מעל ל-1000 מטופלים שסבלו מפצעים קשים ברגליים, כולל פצעים בכפות הרגליים כתוצאה מסוכרת.

מרפאות אסתטיקה

מרפאות האסתטיקה של שר"פ פלוס מציעות מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ללא צורך בניתוח כירורגי. בין הטיפולים המוצעים ניתן למצוא העלמת פיגמנטציה, מילוי קמטים וקמטוטים להצערת עור הפנים, פיסול פנים, קו לסת, הגברת עצמות הלחיים, עיצוב שפתיים ועוד.

ניתן גם לבצע הסרת קעקועים באמצעות טכנולוגיה חדשנית שאינה משאירה צלקות או סימנים, באמצעות המכשיר הייחודי STAR WALKER! מדובר במכשיר לייזר המתקדם ביותר בעולם. צוות המרפאות האסתטיקה של שר"פ פלוס ילוו אתכם בכל התהליך במקצועיות ובאדיבות, עד להשגת תוצאה מושלמת.

סניפי שר"פ פלס:

  • כרמיאל
  • חיפה
  • כפר סבא
  • באר שבע
  • פתח תקווה

יש לשים לב כי אתר זה איננו שר"פ פלוס אלא רק מציג את החיוג המקוצר