נספרסו טלפון שירות לקוחות

נספרסו טלפון

 

 

אתר כוכבית שם העסק
www.nespresso.com *2500  נספרסו טלפון שירות לקוחות

נספרסו – Nespresso מידע כללי

קפה נספרסו: חוויה של איכות וטעם מעולים

נספרסו הוא שם המזוהה עם איכות קפה גבוהה וחוויה של טעם מופלא. החברה מתמחה בייצור קפה איכותי ובשדרוג התהליכים הייצוריים על מנת להבטיח תוצאות מופלאות בכל כוס. מי שמתעניין בקפה, יודע שהאיכות של הזנים, הטחנה והאריזה תורמים בצורה משמעותית לחווית השתייה.

נספרסו מקדמת גם ערכים סוציאליים וסביבתיים בתהליכי ייצוריה. הם מתחילים בתהליך של רכישת הזנים ממקורות ברת מקור, מתעסקים באמות גיוון גנטי וטיפוח של קרנים במטרה לשדרג את איכות הקפה. בנוסף, הם פועלים למען התאמה ייחודית של כל קפה לבית קפה מסוים ולצרכי הצרכן הסופי.

אחד המאפיינים של נספרסו הוא המחויבות לקידום אורגניות ולשימור סביבתי. החברה משקיעה מאמץ רב בשיפור פעולות הגידול והאריזה שלה על-מנת להבטיח שהקפה יגיע אל הצרכן כמה שטרם היה אפשר יותר בצורה ידידותית לסביבה.

ניקוי אבנית בנספרסו: גם הפרטים הקטנים חשובים

בנספרסו, ידועים גם במחויבותם לשירות נקי ואיכותי. אחת מהפעולות החשובות הנעשות בתחום זה היא ניקוי האבנית במכונות. האבנית הוא אבן מינרלית הקיימת בתוך המכונה ויכולה להשפיע על איכות הקפה באופן משמעותי.

ניקוי האבנית בנספרסו נעשה בקפידה ובדיוק. התהליך מתרחש כחלק מתהליך הבדיקה והתחזוקה השוטפת של המכונות. זהו תהליך מורכב הדורש הבנה מעמיקה של הטכנולוגיה המעוררת את המכונה לפעול בצורה אופטימלית. בכך ניתן להבטיח שכל כוס קפה שיוצאת ממכונת נספרסו היא ברמה הגבוהה ביותר, ללא טעמים זרים או רעשים מיותרים.

בסיום התהליך, ניקוי האבנית מוסיף לחווית הקפה ממד נוסף של חלקות חסרות מוצקה, מאפשרת שימור על תפקוד המכונה בצורה מיטבית ומובטחת של חווית הקפה המותג המצוין של נספרסו.

התחייבות לקידום כלל הרכיבים האורגניים בקפה מתבטאת גם בשימוש במערכות ייחודיות לטחינה ולאריזה, שמתאימות באופן אופטימלי לצרכים הספציפיים של כל סוג קפה. זהו ייחוד שמתרגם לחוויה ייחודית לכל צומת במסלול הייצור.

בנספרסו מתייחסים גם להדרכה ולתמיכה של המגישים את הקפה. הם מתעניינים בכך שלקוחותיהם ידעו להכין קפה מושלם, ולכן מספקים מקורות מידע, סרטוני הדרכה וטיפים שישדרגו את יכולת ההכנה הביתית.

 מרגישים שבנספרסו יש אהבה גדולה, רואים בכל כוס קפה חווית טעמים שמשתרעת בכל קפסולה.

יש לשים לב כי אתר זה איננו נספרסו אלא רק מציג את החיוג המקוצר